PTymbarku

Bardzo dobrze spisała się reprezentacja Naszej szkoły w Pucharze Tymbarku, zorganizowanym przez PZPN. Nasza drużyna w początkowej fazie turnieju pewnie wygrała swoje mecze w grupie wychodząc z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale wygrała przechodząc do dalszej części turnieju a w półfinale po emocjonalnym pojedynku rzutów karnych awansowała do finału. W finale, choć poczatkowo przegrywła 3:1, zdołała wyrównać wynik spotkania, ale niestety w końcówce meczu straciliśmy bramkę na 4:3.

Cieszy fakt, że Nasza szkoła zajęła drugie miejsce na 33 drużyny w Krakowie (kategoria U-12).

Reprezentacja szkoły: Michał Załuski, Szczepan Kwiatkowski, Przemysław Żak, Ksawery Grabowski, Tomasz Lisowski, Alexander Windak, Bruno Adamczyk, Antoni Mrzygłód, Wincenty Matyas, Wojciech Płonka, Opiekunowie: Kamil Wilk i Paweł Szwajdych