W tym roku SZKOLNE ŚWIĄTECZNE PACZKI (dla potrzebujących rodzin z naszej szkoły oraz domowego hospicjum) będziemy tworzyć wspólnie. W kaplicy szkolnej znajduje się choinka, na której zawieszone zostały koperty z numerami oznaczającymi konkretną formę pomocy. Osoba lub klasa, która chce pomóc, losuje kopertę z numerem, a następnie udaje się do pedagoga p. Agnieszki Majcher (II piętro) lub s. Agaty (pokój nauczycielski) po dalsze instrukcje. Bardzo prosimy wszystkich o odpowiedzialne decyzje, tak aby wylosowane rzeczy zostały dostarczone we wskazane miejsce - pokój pedagoga p. Agnieszki Majcher (II piętro) - najpóźniej do 18 grudnia 2018 roku. Na prośbę wychowawcy będziemy udzielać informacji o produktach wylosowanych przez uczniów z jego klasy.
Środki finansowe na Szkolne Paczki można również zbierać w klasach lub składać w kopertach podpisanych SZKOLNA ŚWIĄTECZNA PACZKA do skrzynki
ANIOŁA w kaplicy szkolnej, za uzbierane środki zakupimy potrzebne, niedostarczone podczas zbiórek produkty i przekażemy rodzinom.

choinka1