KLASA 1 A
Złota Księga:
1.    Graca Aleksandra
2.    Kapałka Marta
3.    Kuchnia Gabriela

KLASA 1 B
Złota Księga:
1.    Klimkiewicz Dawid
2.    Kwaśniewska Maria
3.    Gurba Anna
Sukcesy:
1.    Dawid Klimkiewicz - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Galilleo
2.    Staszel Jakub - Wyróżnienie w XV Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym  ?Młody Paganini? , Legnica 2017, Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w konkursach muzycznych i olimpiadach przedmiotowych
3.    Jastrzębska Gabriela - Grand Prix Polski Garwolin w kategorii Pom Dance Elite Junior

KLASA 1 C
Złota Księga:
1.    Banach Bartosz
2.    Salisz Matylda
3.    Sołtys Hanna
Laureaci i Finaliści:
1.    Merkuc Zofia - laureatka Ogólnopolskiego Alfika Humanistycznego

KLASA 2A
Złota Księga:
1.    Kowal Emilia
2.    Maciaszek Julia
3.    Morawski Maciej
4.    Sapała Ewelina
5.    Sot Zuzanna
6.    Ciurej Jan
Laureaci i Finaliści:
1.    Sapała Ewelina - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego, Laureatka Olimpiady Chemicznej Olimpus
2.    Nalepka Patryk - Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Galilleo, V miejsce kat.C w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE 2017
3.    Sot Zuzanna - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
4.    Kacper Gradowski - 1 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski PFTA w strzelectwie terenowym

KLASA 2B
Złota Księga:
1.    Niedźwieńska Alicja
2.    Nowak Antonina
3.    Kozyra Zofia
4.    Kucharczyk Kinga
5.    Rakoczy Magdalena
6.    Skierkowski Szymon
7.    Zaremba Antoni
8.    Żak Radosław
Laureaci i Finaliści:
1.    Niedźwieńska Alicja - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego, Drugie miejsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek -  Pobiedziska, Drugie miejsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek
2.    Żak Radosław - Laureat LXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej, Laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów, Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki, finalista Małopolskiego Konkursu z Matematyki i Geografii. 
3.    Nowak Antonina - laureatka Olimpiady Chemicznej Olimpus
4.    Zych Zofia - finalistka Ogólnopolskiego Alfika Humanistycznego

KLASA 2C
Złota Księga:
1.    Grzegorek Martyna
2.    Gurba Barbara
3.    Mondzik Maria
4.    Pugowski Aleksander
5.    Stronias Anna
6.    Wajs Aleksandra
Laureaci i Finaliści:
1.    Gurba Barbara - Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
2.    Martyna Grzegorek - laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
3.    Barbara Gurba - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
4.    Aleksandra Wajs - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego

KLASA 3 A
Złota Księga:
1.    Sołtys Zofia
2.    Waliszewski Marcin
Laureaci i Finaliści:
1.    Waliszewski Marcin - Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego, Finalista Ogólnopolskiego Alfika Humanistycznego
2.    Aleksandra Konieczny - finalistka Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
3.    Rafał Mystek - II miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży

KLASA 3 B
Złota Księga:
1.    Balcerowski Jan
2.    Dziedzic Martyna
3.    Fendrych Aniela
4.    Filipek Martyna
5.    Rząsa Miriam
Laureaci i Finaliści:
1.    Bonczar Michał - Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego, Laureat Olimpiady Chemicznej Olimpus
2.    Dyląg Mikołaj - Finalista Konkursu literackiego: Kazimierz, moje miejsce na Ziemi
4.    Weronika Rymaszewska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Galilleo, finalistka Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
5.    Miriam Rząsa - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Galilleo, finalistka Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
6.    Jan Balcerowski - laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego, Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej, finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
7.    Bielówka Szymon - finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego ?Od algorytmu do programu?;
8.    Ciembka Jakub ? laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego;

KLASA 3C
Złota Księga:
1.    Gołdasz Aleksandra
2.    Kmiecik Wojciech
3.    Kokot Bartłomiej
4.    Konik Marcelina
5.    Sobczyszyn Katarzyna
6.    Wójtowicz Andrzej
Laureaci i Finaliści:
1.    Jęcek Estera - Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
2.    Strakowska Agnieszka - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
3.    Kmiecik Wojciech - finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
4.    Wójtowicz Andrzej - Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego, laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
9.    Januszek Ignacy - Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego, finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
10.    Filip Kwaśniewski - finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
11.    Łukasz Urbańczyk - finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
12.    Kacper Krawczyk - III miejsce wKrakowskiej Olimpiadzie Młodzieży

info: p. A. Kowalewska

preteksty pajakpreteksty wojtaczkaW tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty 2 miejsce zajęli: Mateusz Wojtaczka - uczeń klasy 3 gimnazjum oraz Weronika Pająk - uczennica klasy 1 liceum.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 
Szkolny opiekun konkursu - p. Monika Balicka

Z ogromną radością informujemy, że  Zofia Zych, uczennica klasy 1B naszego gimnazjum zajęła III miejsce w konkursie poetyckim pt. "Spojrzeć w oczy Meduzie...".

Konkurs został zorganizowany przez Dom Kultury Podgórze. Uroczysta Gala Laureatów odbędzie się 27 listopada br w siedzibie Domu Kultury przy ul. Sokolskiej w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych literackich sukcesów!
nauczyciel - opiekun mgr Agnieszka Kieblesz

alfik humanistycznyW kategorii gimnazjum w konkursie wzięło udział 1887 uczniów z całej Polski. Uczennica klasy 2B, Justyna Krzyżak, zajęła 1 miejsce w województwie i 6 miejsce w kraju i otrzymała nagrodę rzeczową.

Dyplomy uznania za bardzo dobry wynik w nauce i nagrody rzeczowe otrzymali:
Radosław Żak z klasy 1B (1 miejsce w województwie, 69 miejsce w kraju) oraz Piotr Gurgul z klasy 3C (1 miejsce w województwie, 112 miejsce w kraju).

Gratulujemy naszym uczniom sukcesów!
p. Agnieszka Kieblesz, p. Helena Konopka

Przedstawiamy świetne wyniki naszych Gimnazjalistów w Małopolskim Konkursie z Historii:
NATALIA BIERNAT, uczennica klasy 3 A - laureatka konkursu, zdobyła 84 punkty na 87 możliwych
JAKUB WOŹNIAK, uczeń klasy 3 B - finalista konkursu
JAKUB PALCZEWSKI, uczeń klasy 3 C - finalista konkursu
JAN BALCEROWSKI, uczeń klasy 2 B - finalista konkursu
ANDRZEJ WÓJTOWICZ, uczeń klasy 2 C - finalista konkursu

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!
p. Joanna Sarnecka, p. Magdalena Bem


Justyna DaniekW tegorocznym Małopolskim Konkursie Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum wzięło udział 26 uczniów naszej szkoły. Do etapu wojewódzkiego dostały się dwie uczennice z klasy 3B: Zuzanna Marczewska oraz Justyna Daniek, którym gratulujemy wytrwałej i sumiennej pracy oraz świetnego wyniku w finale. Justyna Daniek została laureatką olimpiady, uzyskując VI miejsce w województwie. Powodzenia w dalszej drodze!
p. Monika Nikiel

Szymon WojtulewiczW tegorocznym Konkursie brało udział 1234 gimnazjalistów z całego województwa małopolskiego. Z naszej Szkoły do finału zakwalifikowali się dwaj uczniowie:  Szymon Wojtulewicz (klasa 3B), który  zdobył II miejsce w województwie i został laureatem, oraz Kacper Barczyk (klasa 3B), któremu do zdobycia tytułu zabrakło tylko dwóch punktów.
Serdecznie gratuluję sukcesów i dziękuje wszystkim, którzy się do nich przyczynili.

 p. Adam Blokesz

Laureatce Katarzynie Lichy, finalistkom Annie Piłat i Justynie Daniek gratulujemy sukcesów w Małopolskim Konkursie Języka Francuskiego dla gimnazjalistów 2016

p. Agnieszka Kisielewska-Biedroń

kon chemW tegorocznym Konkursie wzięło udział 1500 uczniów z 350 szkół województwa małopolskiego. Wśród finalistów znalazły się uczennice z naszej szkoły:
Zuzanna Wadowska (klasa 3C), która została laureatką Konkursu i zajęła II miejsce w województwie,
Justyna Kozyra (klasa 3C),
Julia Rybak (klasa 3C),
Alicja Włodarczyk (klasa 3B).

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!
p. Katarzyna Kotarba, p. Agnieszka Kowalewska

 

 W tym roku szkolnym w naszym gimnazjum laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego została Izabella Toft z klasy 2C. Finalistkami były: Natalia Biernat kl. 3A oraz Aleksandra Obłąkowska kl. 3C. Serdecznie gratulujemy uczestnikom!

p. Marcin Pilch

W marcu odbył się III Ogólnopolski Konkurs Alfik Historyczny, w którym wzięło udział 1446 uczniów, w tym uczniowie Naszej Szkoły.logo alfik historyczny

Klasa II - Andrzej Wojtowicz ? 1 miejsce w województwie i 9 miejsce w Polsce.
Klasa III ? Jakub Palczewski ? 3 miejsce w województwie i 12 miejsce w Polsce.
Gratulujemy! p. Magdalena Bem, p. Joanna Sarnecka

W tym roku w konkursie brało udział 23 uczniów naszej szkoły. Tytuł ?taon? uzyskali:
- Radosław Żak 1B Gim.
- Łukasz Klimek 3B Gim.
- Szymon Wojtulewicz 3B Gim.
- Mateusz Olszamowski 2A LO
- Krzysztof Surdy 2A LO

Serdecznie gratulujemy
p. Tomasz Dawid i p. Adam Blokesz

radekSukcesy Radka Żaka w roku 2015/2016

1. Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów; laureat.
2. Olimpiada Matematyczna; uczestnik II etapu (do finału zabrakło 1 punktu, może za rok...).
3. Małopolski konkurs matematyczny - kuratoryjny; laureat.
4. MAŁOPOLSKI KONKURS PRAC MATEMATYCZNYCH organizowany przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk; laureat z nagrodą III stopnia za pracę "Liczby geometryczne".
5. Międzynarodowy Konkurs ?Kangur Matematyczny?; laureat.
6. Alfik Matematyczny; laureat.

ks. Dyrektor

Teatr w szkole!

Rozkład dzwonków

  • 0 7.30 -  8.15
  • 1 8.20 -  9.05
  • 2 9.15 - 10.00
  • 3 10.10 - 10.55
  • 4 11.10 - 11.55
  • 5 12.05 - 12.50
  • 6 13.00 - 13.45
  • 7 14.05 - 14.50

Kalendarz roku szkolnego

  • Boże Narodzenie: 21.12.2020 - 3.01.2021
  • Ferie zimowe: 15.02.2021 - 28.02.2021
  • Rekolekcje wielkopostne: 24 - 26; 29 - 31.03.2021
  • Wielkanoc: 1.04 - 6.04.2021
  • Zakończenie roku szkolnego: 25.06.2021
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych: 1, 2 i 11.11.2020; 3,4.06.2021

Harmonogram zebrań rodziców

  • 25 września 2020
  • 13 listopada 2020
  • 15 stycznia 2021
  • 12 marca 2021
  • 28 maja 2021

logotyp program uczymy dzieci programowac

Programy profilaktyczne

www.opoka.org.pl

ud logo

Ważne telefony

Początek strony